خودآموز زبان انگلیسی ویژه فارسی زبانان

SWEET ENGLISH   خود آموز زبان انگلیسی است که بطور کامل در ایران و با تو جه به نیازهای ایرانیان جهت آموزش زبان انگلیسی و در یک بسته شامل چهار CD عرضه شده است .


این مجمـــــوعه شامل دوره کامل کتابهـــــای Interchange Third Edition  دانشـــگاه کمبریج و Tactics For Listening  دانشگاه آکسفورد می باشد و مجموعه مطالب آموزشی ۱۶ ترم زبان انگلیسی را در بر می گیرد.

مجموعه Sweet English    از ۶۴ درس تشکیل و هر درس شامل سه بخش است و هر بخش شامل ۹ زیر مجموعه به شرح ذیل می باشد .

Conversation (مکالمه)

کل مجموعه شامل ۱۲۸ مکالمه کوتاه با لهجه آمریکایی همراه با متن انگلیسی و ترجمه فارسی است و هر یک از جملات مکالمه را می توان به تنهایی انتخاب و برای چندین مرتبه پخش کرد.

در بخش سوم هر قسمت مکالمات بصورت فیلم می باشند. فیلمها دارای متن و با لهجه امریکایی و همراه با متن انگلیسی و ترجمه فارسی می باشد. هر یک از جملات فیلم را می توان به تنهایی انتخاب و برای چندین مرتبه پخش کرد.


Role Play  (ایفای نقش)

کاربر می تواند در تمام ۱۲۸ مکالمه و ۶۴ فیلمی که در مجموعه Sweet English گنجانده شده است بجای هر یک از شخصیتهای مکالمات یا فیلمها قرار گیرد و ایفای نقش بکند و با ضبط صدای خود و گرفتن نقش هنرپیشه ها در فیلم و صحبت بجای آنها این امکان در اختیار کاربر قرار دارد تا  گویش خود را تقویت نماید و در محیطی مشابه محیط طبیعی به انگلیسی سخن بگوید. پس از پایان مکالمات کاربر قادر خواهد بود  با پخش مکالمه ، صدای خود را گوش دهد و با صدای اصلی   مقایسه کند و در صورت تمایل چندین مرتبه عمل مقایسه را تکرار نماید. همچنین کاربر می تواند با انتخاب شخصیتهای دیگر مکالمه یا فیلمها بجای اشخاص یا هنرپیشه های دیگر نیز سخن بگوید.

Listening  (درک مطلب شنیداری)

در مجموعه Sweet English  بیش از ۱۸۰۰ تمرین صوتی و تصویری جهت تقویت درک مطالب شنیداری در چهار قالب مختلف وجود دارد. در قالب جدولی کاربر با شنیدن مکالمات فضاهای خالی داخل جدول را با توجه به مکالمات شنیده شده پر می کند و در آخر با در دست داشتن کلید جوابها می تواند به درستی یا نادرستی جوابهای خود پی ببرد.

در قالب انتخاب بین دو عکس کاربر با شنیدن مکالمات یکی از دو عکسی که مربوط به موضوع مکالمه است را انتخاب و نرم افزار پاسخ صحیح یا نادرست را اعلام می کند.

در قالب انتخاب بین دو گزینه کاربر با شنیدن مکالمات یکی از دو گزینه مربوط به موضوع مکالمه را انتخاب نموده و نرم افزار پاسخ صحیح یا نادرست را اعلام می کند.


Grammar  (گرامر)

آموزش دستور زبان انگلیسی در این مجموعه بصورت مرحله به مرحله و سیستماتیک و در ارتباط با موضوع درس می باشد. آموزش دستور زبان انگلیسی در هر بخش بصورت دو زبان انگلیسی و فارسی انجام می گیرد که بخش انگلیسی آن شامل مثالهای مفید و گویا همراه با صوت می باشند. برای هر موضوع دستور زبان انگلیسی تمرینات زیادی بصورت Inter active    بهمراه کلید جوابها گنجانده شده است. تعداد تمرینات دستور زبان انگلیسی بیش از ۴۰۰۰ تست و تمرین است.


Word Power

در هر درس تمریناتی گنجانده شده است که موضوعات متفاوتی را به کاربر بصورت Interactive  آموزش می دهد. بطور مثال واژه های Pretty - Handsome - Serious - Smart - Shy - Good looking - Nice  - Thin - Heavy - Short - Tall - Funny  را در نظر بگیرید. در این تمرین از کاربر خواسته شده تا واژه هایی که مربوط به شخصیت فرد است را در جعبه جداگانه ای قرار دهد و واژه هایی که مربوط به خصوصیات فیزیکی فرد می باشند را در جعبه دیگر قرار دهند. این کار بصورت Dray and Drop    انجام می گیرد و در صورت انتخاب نادرست توسط کاربر واژه در جعبه قرار نمی گیرد. در کل این مجموعه ۳۰۰ تمرین از این نوع وجود دارد.

 

Reading  (مهارتهای خواندن)

بیش از ۶۰ متن و ۳۲۰ تمرین جهت تقویت مهارتهای خواندن در این مجموعه آورده شده است که تعداد ۱۶ متن آن با صدا می باشد. کاربران با خواندن متنها می توانند جهت خود آزمایی ، تمرینات تستی مربوطه را انجام دهند. با انتخاب نادرست یا درست پیغامی دریافت می کنند.

 

Cultural Point (نکات فرهنگی)

آشنایی با مسائل و نکات فرهنگی کشورهای انگلیسی زبان در یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است چرا که آشنائی با فرهنگ یک ملت در واقع آشنائی با زبان آنها می باشد. در این مجموعه سعی شده است تا نکات کلیدی فرهنگی کشورهای انگلیسی زبان که با کشور ما تفاوت بسیار دارند را مد نظر قرار داده و بصورت صوتی و تصویری به معرفی فرهنگهای متداول کشورهای انگلیسی زبان پرداخته شود. بیش از ۳۲ مورد Cultural Point در این مجموعه گنجانده شده است.

Dictionary  (فرهنگ لغات)

در بخش سوم هر درس واژه نامه ای وجود دارد که معانی و توضیحات تشریحی واژه های جدید هر درس را به فارسی همراه با مثالهای مناسب در اختیار کاربر قرار می دهد.


Pronunciation
بیش از
۶۰ تمرین جهت آموزش نکات تلفظی، هجاها، تاکیدها و تلفظ کلمات ترکیبی بصورت صوتی و تصویری در این مجموعه گنجانده شده است.

 این مجموعه شامل دیکشنری ، پیوست و راهنما می باشد. در پیوست نکات بسیار جالبی جهت مطالعه و تمرین بصورت صوتی و تصویری گنجانده شده است.

بهای دوره کامل نرم افزار   Sweet English مبلغ 139,000 ریال می باشد.

/ 0 نظر / 85 بازدید